Polityka Zwrotów

Polityka zwrotów sklepu TreningJacobsona.pl

  1. Każdy Klient TreningJacobsona.pl może w ciągu 17 dni zrezygnować z zamówionego produktu i zwrócić płytę CD lub plik Mp3 do pobrania (lub inny produkt cyfrowy) bez podania przyczyny. Zakupione produkty cyfrowe można zwrócić w ciągu 17 dni od momentu umieszczenia ich w Panelu Klienta, o ile nie zostały odtworzone. Zgodnie z Ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz. 827) pobranie produktu cyfrowego z Panelu Klienta jest równoznaczne z jego odtworzeniem. W przypadku produktów na CD zwrot nie jest możliwy po otwarciu zapieczętowanego opakowania.
  2. W przypadku zwrotu Klient przesyła na adres mailowy admin@treningjacobsona.pl e-mail z tematem „Zwrot zamówienia nr …” w treści listu podając numer zamówienia i numer konta bankowego, na który ma być dokonany zwrot. Pieniądze za zamówienie zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych na rachunek bankowy Klienta.
  3. W przypadku produktów na CD – płytę należy odesłać na adres sklepu w bezpiecznej kopercie, najtańszą rejestrowaną przesyłką (np. Poczta Polska, list polecony ekonomiczny).
  4. W indywidualnych przypadkach (np. podwójne zamówienia) Klient może napisać do właściciela TreningJacobsona.pl i wyjaśnić sytuację. Właściciel na ogół jest tak elastyczny, że zwraca pieniądze bez gadania, albo proponuje inne nagrania czy kody zniżkowe.
Paweł R. Stań Łódź, 17.07.2018r.

Polecane

Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Relaksacja dla Dzieci - Bajkowy Wodospad

Relaksacja dla Dzieci – Bajkowy Wodospad

29,97 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 1
- 33%
Wsparcie Psychologiczne

Wsparcie Psychologiczne (Mp3)

89,71 
Dodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 2
Mobilny trening autogenny Schultza

MOBILNY trening autogenny Schultza (12 tygodni)

29,97 

© 2023 Paweł R. Stań TreningJacobsona.pl | All rights reserved.

Rejestracja Nowego Użytkownika
Shopping cart